با ما تماس بگيريد
22311581

پيشگيري از يک حادثه آرزوي ماست

به سايت کلينيک ايمني سُراِکس خوش آمديد

تخصصي ترين شرکت در زمينه ضد لغزش ها (سُرگير ها)  در ايران

اولين تامين کننده انواع ضد لغزشهاي ضد آب در ايران

Practicality plus perseverence and precision for VIPs
  رَويه خدمات دهي به وي آي پي

گروه ها و هولدينگ ها

خدمات بر خط، مطمئن، بروز، و به صرفه در همه ابعاد به اين مشتريان گرامي ارائه ميگردد
_______________

همگام با کشورهاي توسعه يافته که از فناوري هاي روز در جهت پيشبرد اهدافشان استفاده مي نمايند، کلينيک ايمني سوراِکس نيز کالاها و خدماتي در خور کلوپ مشتريان نامدار و برند خود ارائه مي نمايد. گوش فرا دادن به نيازها با حوصله تمام، و اجراي آنها بصورت دقيق و با مهارت کامل، بازديد و مشاوره فوري، ارائه اسناد و مدارک محصولات و فرم هاي مربوطه و همچنين پايبندي به تعهدات و وظائف در ازاي دستورات خاص تنها گوشه اي  از برآورده ساختن شرائط اين دسته از مشتريال سوراِکس مي باشد.
خدمات تامين کالا، نمايندگي، برند، ...

واردات و صادرات و توليد

مجموعه اي از تجارب ارزشمند 30 ساله همراه با تخصص آکادميک در کليه پيش نيازهاي يک تجارت سالم و دلپسند
_______________


امکانات انجام خدمات در کشورهايي چون انگلستان، فرانسه، آلمان، اسپانيا، ايتاليا، سوئد، هلند، ترکيه، چين، مالزي، سنگاپور و امارات چيزي به تجارب اين مجموعه جهت خدمات دهي بهينه نمي افزايد.
دور انديشي و شم تجارت همراه با مشاوره هاي کليدي و گشاينده، و هندلينگ امور گمرکي حمل و اداري باعث سود دهي و پيشرفت مشتريان تجاري اين مجموعه گرديده است.
هم اکنون اگر کالايي براي واردات عمده يا سرمايه گذاري مد نظرتان است، بدون درنگ تماس گرفته و از مشاوره و خدمات متخصص اين کلينيک بهره مند گرديد.
صادرات کالا از تخصص هاي شايان اين شرکت است.
حمایت کلینیک ایمنی سوراِکس از پروژه های پیشنهادی مشتریان
خدمات خاص پيش نياز

بوسيله پرسنل باتجربه و متخصص

در صورت نياز به خدمات خاص قبل از نصب، پس از هماهنگي با مسئول مربوطه، از بهترين کيفيت خدمات برخوردار مي گرديد
_______________

کلينيک ايمني سوراِکس ار مشتريان خود با نيازهاي متفاوت و بسيار متنوع همواره استقبال مي نمايد و خدمت رساني صحيح و دقيق را در جهت جلب رضايت مشتريان خود سر لوحه آمال خود قرار داده است. در اين راستا، خدماتي که قبل از نصب انواع محصولات بايد انجام شود را بعد از بررسي و تاييد نسبت به انجام آن اقدام خواهيم نمود. يکي از افتخارات کلينيک ايمني سوراِکس به معناي واقعي، پرسنل آموزش ديده و بسيار ماهر مي باشد که در سالهاي گذشته باعث رشد و شکوفايي اين شرکت گرديده اند. نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همين شرکت انجام مي گردد. ليکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتريان، اين شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنين چاپي تقديم خريداران مي نمايد. مشاوره در اين مورد نيز رايگان مي باشد.
گارانتي يا ضمانت نامه مکتوب

اطمينان کامل به کيفيت

کليه محصولات به نشان گارانتي سوراِکس مفتخر بوده و از خدمات اين گارانتي بهره مي برند
_______________


محصولات ضد لغزش کلينيک ايمني سوراِکس همگي داراي   گواهي هاي متعدد کيفيت بين المللي بر اساس استاندارد اِي اِس تي اِم آمريکا بوده و از بالاترين کيفيت و کارآيي هاي اثبات شده برخوردار مي باشد.
در اين راستا، و در جهت اطمينان خاطر کلوپ مشتريان اين شرکت، کلينيک ايمني سوراِکس رآسا اقدام به گارانتي محصولات سوراِکس نموده است، و در اين منوال، کارت گارانتي معتبر در داخل بسته هاي محصولات سوراِکس و سوپر پد و غيره ارائه مي نمايد. لذا، کليه مشتريان محترم مي توانند با کمال اطمينان از گارانتي و پشتيباني قوي کلينيک ايمني سوراِکس نسبت به استفاده از محصولات ضد لغزش و غيره اقدام نمايند.
ضمانت نامه ه اي فاقد مهر و مشخصات اعتبار نداشته و اين شرکت هيچگونه مسئوليتي در قبال سوء استفاده ديگران ندارد.

طراح اجرای نصب پروژه های پیچیده ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
مشاوره و بازديد رايگان

با طراحي دقيق و مهندسي

در مواردي که نياز باشد مشاوره و بازديد ظرف 24 ساعت انجام ميگردد
_______________

روش هاي فروش نوين بيشتر مبني بر سايت ها و کانال هاي مجازي بوده و خريداران خرد بيشتر خودشان کالاها و خدمات مورد علاقه را انتخاب مي نمايند.
اين روش براي کالاهايي که داراي کيفيت يکسان در انواع آنها هستند شايد مناسب باشد. لذا، کارايي لازم را همه انواع آنها خواهند داشت و فقط کافيست يک مشاوره مختصر با کارشناس مربوطه انجام شود تا تنوع درخواستي مورد نظر خريدار حاصل شود.
کلينيک ايمني سوراِکس، با سابقه درخشان در کيفيت کالاهاي عرضه شده به اين روش رسيده است. ليکن، در مواردي که بحث تنوع مصرف، مصارف خاص، خريد انبوه، و يا مباحث کارشناسي خاص مطرح باشد اين کلينيک کارشناس خود را در اسرع وقت اعزام خواهد نمود.

عکس از عملیات اجرای ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
نصب و پشتيباني 10 ساله

بوسيله پرسنل کارکشته و متخصص

نوارهاي ضد لغزش و ترمز پله و سرگير سايشي (زبر) براي تردد با کفش
_______________

يکي از افتخارات کلينيک ايمني سوراِکس به معناي واقعي، پرسنل آموزش ديده و بسيار ماهر مي باشد که در سالهاي گذشته باعث رشد و شکوفايي اين شرکت گرديده اند.
پيوستگي خدمات سوراِکس، هر چند فقط مشترياني که بخاطر سفارش هاي مجدد از آن بهره مند هستند، و نه مشترياني که يکبار خريد کرده اند و بخاطر دوام و کيفيت محصولات سوراِکس نيازي به خدمات پس از فروش ندارند، از نقاط قوت خدمات اين شرکت بوده و آرامش خيال مشتريان اين شرکت را در بر داشته است.
نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همين شرکت انجام مي گردد. ليکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتريان، اين شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنين چاپي تقديم خريداران مي نمايد.
مشاوره در اين مورد نيز رايگان مي باشد.

به ما بپونديد

برو به صفحه اصلی کلینیک ایمنی سوراِکس
کلينيک ايمني سوراِکس

آدرس: تهران، ميدان هروي، پائينتر از پل پناهي نيا، خيابان اميرنيا، نبش کوچه متقي، پلاک 15 ، طبقه پنجم، واحد 9
تلفن :22309622/22311581    فکس: 26143804
www.sorex.ir : ايميل   mkuhang@gmail.com : تارنما
Copyright (c) 2019    Sorex Safety Clinic کلينيک ايمني سوراِکس
يادداشت حقوقي


به اينوسيله هر گونه استفاده از محصولات Sorex بجز در موارد ذکر شده و خارج از موازين استاندارد اماکن عمومي و خصوصي و همچنين هر گونه خسارت جاني، مالي، و غيره در کليه اماکن عمومي و خصوصي در اثر استفاده از محصولات Sorex خارج از حيطه مسئوليت فروشندگان و توزيع کنندگان و واردکنندگان آن بوده و اين محصولات صرفاً براي کاستن از احتمال بروز حادثه و پيشگيري از چنين حوادثي بنا به صلاحديد مالکان اماکني که اين محصولات در آنها بکار رفته اند خواهد بود. ليکن، خود محصولات به شرط نصب صحيح شامل گارانتي Sorex مي باشد