با ما تماس بگيريد
22311581

پيشگيري از يک حادثه آرزوي ماست

به سايت کلينيک ايمني سُراِکس خوش آمديد

تخصصي ترين شرکت در زمينه ضد لغزش ها (سُرگير ها)  در ايران

اولين تامين کننده انواع ضد لغزشهاي ضد آب در ايران

چرا نوارهاي ضد لغزش شب نما

هنگام برق رفتن در شب چکار ميکنيد؟

تجهيزاتي از قبيل برق اضطراري در بسياري از اماکن موجود است ولي بايد باز هم از ضد لغزش شب نما دار استفاده کنند. چرا؟
_______________

خطراتي همچون پايمال شدن در هنگام ازدهام و امکان رفتن برق و همزمان خاموش شدن موتور هاي برق اضطراري ايجاب ميکند که کليه اقدامات ممکن در جهت پيشگيري از خطر پايمال شدن که يکي از کشنده ترين اتفاقات در جهان محسوب مي شود انجام گردد. نوارهاي ضد لغزش فوتولومينسنت يا شب نما اين امکان را مي دهند تا عابرين بوسيله موادي که نوارها به آن براي جذب تدريجي نور و پس دادن آن طي حدود 4 ساعت آغشته شده اند لبه پله ها يا مسير ها را در تاريکي مطلق تشخيص داده و از افتادن افراد جلوي صف خروج در اثر نديدن مسير پيشگيري بعمل مي آورد. لذا، در صورتيکه مسيرها يا راه پله هايي داريد که از آنها در شب براي خروج اضطراري استفاده مي گردد و جمعيت به گونه ايست که ممکن است ازدهام پيش بيايد، حتما از ضد لغزش هاي شب نما بايد استفاده کنيد. ليکن، اگر زمان براي خروج کافي نباشد تا افراد داخل ساختمان بخواهند راهشان را بدون هيچگونه روشنايي با لمس کردن ديوراهاي مسير با دست يا پا پيدا کنند، راه حل منطقي و به صرفه باز هم همين خواهد بود.

______
چرا محلول سوپر پد

دارنده 9 گزارش آزمايش از سوئيس


آيتم هاي در اين آزمايش ها طبق آخرين استانداردهاي مربوط به سايش و مسائل لغزندگي مي باشند

_______________

آزمايشات شامل : سمي نبودن کالا، درجه اچ پي، فقدان آزبست بودن، درجه هاي مختلف لغزندگي، و غيره مي باشد
خصوصيات کالا: همزمان چندين عمل انجام ميدهد
پاک کننده قوي (ديترجنت)
ضد عفوني کننده بسيار قوي
رسوب گير بسيار قوي
و ضد لغزش با حفره هاي مکشي نامرعي
جديدترين و مدرن ترين محصول ضد لغزش 
تکنولوژي نانو ي بسيار منحصر بفرد
اجراي بسيار ساده، بدون صرف انرژي مضاعف
بدون توليد زباله زيست محيطي
عدم ايجاد خسارت به سطح يا محيط
داراي فناوري تطبيق با محيط زيست
بدون آلاينده و سم
بدون رسوب
______
چرا نوار ضد لغزش

تاييد آزمايشگاهي طبق استاندارد آمريکا
ASTM 1894-01
حدي در کارآيي و کيفيت هنوز بعد از چندين سال استفاده چنين تعداد عظيمي از مشتريان نتوانستيم بيابيم، هنوز همگي راضيند

_______________

طي گزارشي که به تأييد استاندارد آمريکا، توسط شرکت بازرسي کننده سوئيسي اس جي اس رسيده است، نتايج آزمايش بصورت زير مي باشد. ضريب اصطکاک استاتيکيِ نوارهاي ضدلغزش، در مکان خشک، 3/0 و در مکان خيس، 4/0 مي باشد. همچنين ضريب اصطکاک ديناميکي براي نوارهاي ضد لغزش، در مکان خشک، 25/0 و در مکان خيس، 35/0 مي باشد. تا 7 سال دوام اسمي ولي تا بحال به ما کسي نگفته رويه آنها سابيده شده يا رفته شده باشد. چسب اين نوارها 220 کيلو در سانتيمتر مربع پس از نصب صحيح قدرت دارد که چسب اکريليکي مگا اپوکسي است.

______
عوامل ليز خوردن افراد

توجه مسئولين اماکن به معايب سطوح
فناوري هاي پيشرفته کنوني براي هر نوع مشکل در کف راه حل هاي گوناگوني عرضه مي ننمايند
_______________


روغن و چربي، يخ زدگي و برف، عدم روشنايي و يا ديد کم در شب، عدم استفاده از علائم هشدار دهنده، عدم عيب يابي کردن سطوح سست، عدم استفاده از محصولات ضد لغزندگي، سطوح بسيار صيقلي و هموار، سطوح نا هموار بدون ضد لغزش، محوطه هاي توليدي، عدم ايمن سازي پارکينگ ها، عدم هوشياري فرد، اجسام و غيره موجود در راهرو ها، بايد رو ي سطوحي که خيس يا لغزنده هستند مثل اردک حرکت کنيد، در راه پله ها حتما از دستگيره استفاده شود، گزارش کمبودها و مشکلات سطوح و راه پله ها به مسئولين تاسيسات، استفاده از نردبان هاي استاندارد شده فقط، کفش هاي مناسب، جمع کردن مايعات ريخته شده روي سطوح، راه رفتن و نه دويدن، بي توجهي کلي به مسائل ايمني، بي توجهي به استانداردهاي محيطي اچ اس اي، هماهنگ نبودن پيمانکاران و مهندسين در مسائل ايمني و اچ اس اي از بدو شروع پروژه ها، نقص يا عدم اجراي قوانين موجود
__________
چرا پيشگيري

نگاه کارشناسي و آسيبهاي نبودن آن

خسارتهاي جاني و مالي پديده زمين خوردن در اثر لغزيدن يکي از معضلات پنهان جوامع بشري اين زمان است است
_______________

جراحات و صدمات ناشي از سُرخوردن و ليز خوردن، تا پرتاب شدن بي اراده ي انسان، از معابر و پله ها، جزء خطرناک ترين حوادث تلقي مي گردد، بطوري که بر اساس آمارهاي سوانح شکستگي اعضاء بدن، ماهيانه بيش از 5000 نفر در ايران از اين طريق آسيب مي بينند. طبق تحقيقات و آمار هاي پزشکي، اولين نقطه اي که بعد از ليز خوردن فرد، در بدن او تحت تأثير قرار مي گيرد، مُچ دست مي باشد، سپس صورت، فک و دندانها، زانو ها، آرنج ها، مفاصل، مچ پا و استخوان لگن آسيب هاي جدي و بعضاً جبران ناپذير مي بينند. مقدمه ي فوق، يکي از ضروريات استفاده صاحبان املاک و مسئولين ذيربط، از محصولات ضد لغزش مي باشد که به منظور جلوگيري از ايجاد صدمات ناشي از لغزندگي، بيشتر بر روي پله ها، رمپ ها و مکانهاي ليز و سُر، بيان شد.
___________
قانون ايمني معابر

بريده اي از قانون مدني کشور

قابل توجه صاحبان مشاغل و اماکن، مديران شرکتها، کارگاه ها، پروژه ها، بيمارستانها ...
_______________

به لحاظ قانوني، صاحبان املاک، در قبال سُرخوردن و يا ليزخوردن افراد مسئول هستند. اين شرايط مي تواند بطور موقت يا دائم باشد. شرايط دائمي مواردي است که صاحب ملک (حقيقي يا حقوقي) از شرايط غير ايمن و لغزنده کف (پله يا معابر) با خبر بوده و مي بايست براي رفع آنها قبلاً اقدام مي شد. در شرايط موقتي، اگر علّت ليزخوردن فرد، اتفاقي باشد (مانند باريدن باران)، و مالک زمان کافي براي رفع لغزندگي نداشته باشد، اين اتفاق سهوي تلّقي ميگردد. اگر شرايط خطرناک براي يک دوره زماني مشخص وجود داشته باشد (يخ بندان به مدّت چندهفته) و مالک زمان کافي براي کشف وضعيت خطرناک را داشته باشد،صاحبان املاک مسئول تثبيت و يا تعمير هرگونه لغزندگي در معابر خطرناک، که باعث ليزخوردن يا سقوط افراد مي شود، هستند. در صورت محرز شدن کم کاري، مالک و يا مسئول ملک، (تجاري، مسکوني، دولتي، خصوصي) در دادگاه مسئول است.     

برگرفته از وبسايت تخصصي حقوق (قوانين مدني-مسئوليت مدني)
__________

به ما بپونديد

برو به صفحه اصلی کلینیک ایمنی سوراِکس
کلينيک ايمني سراِکس

آدرس: تهران، ميدان هروي، پائينتر از پل پناهي نيا، خيابان اميرنيا، نبش کوچه متقي، پلاک 15 ، طبقه پنجم، واحد 9
تلفن :22309622/22311581    فکس: 26143804
www.sorexco.ir : ايميل   mkuhang@gmail.com : تارنما
Copyright (c) 2019    Sorex Safety Clinic کلينيک ايمني سراِکس
يادداشت حقوقي


به اينوسيله هر گونه استفاده از محصولات Sorex بجز در موارد ذکر شده و خارج از موازين استاندارد اماکن عمومي و خصوصي و همچنين هر گونه خسارت جاني، مالي، و غيره در کليه اماکن عمومي و خصوصي در اثر استفاده از محصولات Sorex خارج از حيطه مسئوليت فروشندگان و توزيع کنندگان و واردکنندگان آن بوده و اين محصولات صرفاً براي کاستن از احتمال بروز حادثه و پيشگيري از چنين حوادثي بنا به صلاحديد مالکان اماکني که اين محصولات در آنها بکار رفته اند خواهد بود. ليکن، خود محصولات به شرط نصب صحيح شامل گارانتي Sorex مي باشد