با ما تماس بگيريد
22311581

پيشگيري از يک حادثه آرزوي ماست

به سايت کلينيک ايمني سُراِکس خوش آمديد

تخصصي ترين شرکت در زمينه ضد لغزش ها (سُرگير ها)  در ايران

اولين تامين کننده انواع ضد لغزشهاي ضد آب در ايران

950
مشتري راضي
450
اماکن نصب و اجرا شده
500000
متر طول
2500
فروش موفق
ترمز پله غير سايشي

دو و نيم سانت در 5 متر طول

مشکي و خاکستري و سفيد و بي رنگ

نوار ضد لغزش سُراِکس

سه سال گارانتي
محلول چند منظوره سوپر پد

بي رنگ

ضد لغزش و ضد باکتري و جرمگير

در بطري هاي نيم، يک و دو ليتري

مواد نانوي پليمري با اجراي آسان

اجرا شده در ده ها مجموعه ورزشي

با يک سال ضمانت و دو سال ماندگاري
ترمز پله سمباده اي

پنج سانت در 18 متر طول

رنگهاي مشکي و خاکستري

نوار ضد لغزش سُراِکس

سه سال گارانتي

به ما بپونديد

برو به صفحه اصلی کلینیک ایمنی سوراِکس
کلينيک ايمني سوراِکس

آدرس: تهران، ميدان هروي، پائينتر از پل پناهي نيا، خيابان اميرنيا، نبش کوچه متقي، پلاک 15 ، طبقه پنجم، واحد 9
تلفن :22309622/22311581    فکس: 26143804
www.sorex.ir : ايميل   mkuhang@gmail.com : تارنما
Copyright (c) 2019    Sorex Safety Clinic کلينيک ايمني سوراِکس
يادداشت حقوقي


به اينوسيله هر گونه استفاده از محصولات Sorex بجز در موارد ذکر شده و خارج از موازين استاندارد اماکن عمومي و خصوصي و همچنين هر گونه خسارت جاني، مالي، و غيره در کليه اماکن عمومي و خصوصي در اثر استفاده از محصولات Sorex خارج از حيطه مسئوليت فروشندگان و توزيع کنندگان و واردکنندگان آن بوده و اين محصولات صرفاً براي کاستن از احتمال بروز حادثه و پيشگيري از چنين حوادثي بنا به صلاحديد مالکان اماکني که اين محصولات در آنها بکار رفته اند خواهد بود. ليکن، خود محصولات به شرط نصب صحيح شامل گارانتي Sorex مي باشد 
Practicality plus perseverence and precision for VIPs
  رَويه خدمات دهي به وي آي پي

گروه ها و هولدينگ ها

خدمات بر خط، مطمئن، بروز، و به صرفه در همه ابعاد به اين مشتريان گرامي ارائه ميگردد
_______________

همگام با کشورهاي توسعه يافته که از فناوري هاي روز در جهت پيشبرد اهدافشان استفاده مي نمايند، کلينيک ايمني سوراِکس نيز کالاها و خدماتي در خور کلوپ مشتريان نامدار و برند خود ارائه مي نمايد. گوش فرا دادن به نيازها با حوصله تمام، و اجراي آنها بصورت دقيق و با مهارت کامل، بازديد و مشاوره فوري، ارائه اسناد و مدارک محصولات و فرم هاي مربوطه و همچنين پايبندي به تعهدات و وظائف در ازاي دستورات خاص تنها گوشه اي  از برآورده ساختن شرائط اين دسته از مشتريال سوراِکس مي باشد.
خدمات تامين کالا، نمايندگي، برند، ...

واردات و صادرات و توليد

مجموعه اي از تجارب ارزشمند 30 ساله همراه با تخصص آکادميک در کليه پيش نيازهاي يک تجارت سالم و دلپسند
_______________


امکانات انجام خدمات در کشورهايي چون انگلستان، فرانسه، آلمان، اسپانيا، ايتاليا، سوئد، هلند، ترکيه، چين، مالزي، سنگاپور و امارات چيزي به تجارب اين مجموعه جهت خدمات دهي بهينه نمي افزايد.
دور انديشي و شم تجارت همراه با مشاوره هاي کليدي و گشاينده، و هندلينگ امور گمرکي حمل و اداري باعث سود دهي و پيشرفت مشتريان تجاري اين مجموعه گرديده است.
هم اکنون اگر کالايي براي واردات عمده يا سرمايه گذاري مد نظرتان است، بدون درنگ تماس گرفته و از مشاوره و خدمات متخصص اين کلينيک بهره مند گرديد.
صادرات کالا از تخصص هاي شايان اين شرکت است.
حمایت کلینیک ایمنی سوراِکس از پروژه های پیشنهادی مشتریان
خدمات خاص پيش نياز

بوسيله پرسنل باتجربه و متخصص

در صورت نياز به خدمات خاص قبل از نصب، پس از هماهنگي با مسئول مربوطه، از بهترين کيفيت خدمات برخوردار مي گرديد
_______________

کلينيک ايمني سوراِکس ار مشتريان خود با نيازهاي متفاوت و بسيار متنوع همواره استقبال مي نمايد و خدمت رساني صحيح و دقيق را در جهت جلب رضايت مشتريان خود سر لوحه آمال خود قرار داده است. در اين راستا، خدماتي که قبل از نصب انواع محصولات بايد انجام شود را بعد از بررسي و تاييد نسبت به انجام آن اقدام خواهيم نمود. يکي از افتخارات کلينيک ايمني سوراِکس به معناي واقعي، پرسنل آموزش ديده و بسيار ماهر مي باشد که در سالهاي گذشته باعث رشد و شکوفايي اين شرکت گرديده اند. نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همين شرکت انجام مي گردد. ليکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتريان، اين شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنين چاپي تقديم خريداران مي نمايد. مشاوره در اين مورد نيز رايگان مي باشد.
گارانتي يا ضمانت نامه مکتوب

اطمينان کامل به کيفيت

کليه محصولات به نشان گارانتي سوراِکس مفتخر بوده و از خدمات اين گارانتي بهره مي برند
_______________


محصولات ضد لغزش کلينيک ايمني سوراِکس همگي داراي   گواهي هاي متعدد کيفيت بين المللي بر اساس استاندارد اِي اِس تي اِم آمريکا بوده و از بالاترين کيفيت و کارآيي هاي اثبات شده برخوردار مي باشد.
در اين راستا، و در جهت اطمينان خاطر کلوپ مشتريان اين شرکت، کلينيک ايمني سوراِکس رآسا اقدام به گارانتي محصولات سوراِکس نموده است، و در اين منوال، کارت گارانتي معتبر در داخل بسته هاي محصولات سوراِکس و سوپر پد و غيره ارائه مي نمايد. لذا، کليه مشتريان محترم مي توانند با کمال اطمينان از گارانتي و پشتيباني قوي کلينيک ايمني سوراِکس نسبت به استفاده از محصولات ضد لغزش و غيره اقدام نمايند.
ضمانت نامه ه اي فاقد مهر و مشخصات اعتبار نداشته و اين شرکت هيچگونه مسئوليتي در قبال سوء استفاده ديگران ندارد.

طراح اجرای نصب پروژه های پیچیده ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
مشاوره و بازديد رايگان

با طراحي دقيق و مهندسي

در مواردي که نياز باشد مشاوره و بازديد ظرف 24 ساعت انجام ميگردد
_______________

روش هاي فروش نوين بيشتر مبني بر سايت ها و کانال هاي مجازي بوده و خريداران خرد بيشتر خودشان کالاها و خدمات مورد علاقه را انتخاب مي نمايند.
اين روش براي کالاهايي که داراي کيفيت يکسان در انواع آنها هستند شايد مناسب باشد. لذا، کارايي لازم را همه انواع آنها خواهند داشت و فقط کافيست يک مشاوره مختصر با کارشناس مربوطه انجام شود تا تنوع درخواستي مورد نظر خريدار حاصل شود.
کلينيک ايمني سوراِکس، با سابقه درخشان در کيفيت کالاهاي عرضه شده به اين روش رسيده است. ليکن، در مواردي که بحث تنوع مصرف، مصارف خاص، خريد انبوه، و يا مباحث کارشناسي خاص مطرح باشد اين کلينيک کارشناس خود را در اسرع وقت اعزام خواهد نمود.

عکس از عملیات اجرای ضد لغزش ها یا ترمز پله (استوپ پله یا سُرگیر)
نصب و پشتيباني 10 ساله

بوسيله پرسنل کارکشته و متخصص

نوارهاي ضد لغزش و ترمز پله و سرگير سايشي (زبر) براي تردد با کفش
_______________

يکي از افتخارات کلينيک ايمني سوراِکس به معناي واقعي، پرسنل آموزش ديده و بسيار ماهر مي باشد که در سالهاي گذشته باعث رشد و شکوفايي اين شرکت گرديده اند.
پيوستگي خدمات سوراِکس، هر چند فقط مشترياني که بخاطر سفارش هاي مجدد از آن بهره مند هستند، و نه مشترياني که يکبار خريد کرده اند و بخاطر دوام و کيفيت محصولات سوراِکس نيازي به خدمات پس از فروش ندارند، از نقاط قوت خدمات اين شرکت بوده و آرامش خيال مشتريان اين شرکت را در بر داشته است.
نصب محصولات سوراِکس اغلب توسط پرسنل همين شرکت انجام مي گردد. ليکن، در صورت عدم درخواست نصب توسط مشتريان، اين شرکت افتخار دارد دستورالعمل نصب مصور و همچنين چاپي تقديم خريداران مي نمايد.
مشاوره در اين مورد نيز رايگان مي باشد.

چرا نوارهاي ضد لغزش شب نما

هنگام برق رفتن در شب چکار ميکنيد؟

تجهيزاتي از قبيل برق اضطراري در بسياري از اماکن موجود است ولي بايد باز هم از ضد لغزش شب نما دار استفاده کنند. چرا؟
_______________

خطراتي همچون پايمال شدن در هنگام ازدهام و امکان رفتن برق و همزمان خاموش شدن موتور هاي برق اضطراري ايجاب ميکند که کليه اقدامات ممکن در جهت پيشگيري از خطر پايمال شدن که يکي از کشنده ترين اتفاقات در جهان محسوب مي شود انجام گردد. نوارهاي ضد لغزش فوتولومينسنت يا شب نما اين امکان را مي دهند تا عابرين بوسيله موادي که نوارها به آن براي جذب تدريجي نور و پس دادن آن طي حدود 4 ساعت آغشته شده اند لبه پله ها يا مسير ها را در تاريکي مطلق تشخيص داده و از افتادن افراد جلوي صف خروج در اثر نديدن مسير پيشگيري بعمل مي آورد. لذا، در صورتيکه مسيرها يا راه پله هايي داريد که از آنها در شب براي خروج اضطراري استفاده مي گردد و جمعيت به گونه ايست که ممکن است ازدهام پيش بيايد، حتما از ضد لغزش هاي شب نما بايد استفاده کنيد. ليکن، اگر زمان براي خروج کافي نباشد تا افراد داخل ساختمان بخواهند راهشان را بدون هيچگونه روشنايي با لمس کردن ديوراهاي مسير با دست يا پا پيدا کنند، راه حل منطقي و به صرفه باز هم همين خواهد بود.

______
چرا محلول سوپر پد

دارنده 9 گزارش آزمايش از سوئيس


آيتم هاي در اين آزمايش ها طبق آخرين استانداردهاي مربوط به سايش و مسائل لغزندگي مي باشند

_______________

آزمايشات شامل : سمي نبودن کالا، درجه اچ پي، فقدان آزبست بودن، درجه هاي مختلف لغزندگي، و غيره مي باشد
خصوصيات کالا: همزمان چندين عمل انجام ميدهد
پاک کننده قوي (ديترجنت)
ضد عفوني کننده بسيار قوي
رسوب گير بسيار قوي
و ضد لغزش با حفره هاي مکشي نامرعي
جديدترين و مدرن ترين محصول ضد لغزش 
تکنولوژي نانو ي بسيار منحصر بفرد
اجراي بسيار ساده، بدون صرف انرژي مضاعف
بدون توليد زباله زيست محيطي
عدم ايجاد خسارت به سطح يا محيط
داراي فناوري تطبيق با محيط زيست
بدون آلاينده و سم
بدون رسوب
______
چرا نوار ضد لغزش

تاييد آزمايشگاهي طبق استاندارد آمريکا
ASTM 1894-01
حدي در کارآيي و کيفيت هنوز بعد از چندين سال استفاده چنين تعداد عظيمي از مشتريان نتوانستيم بيابيم، هنوز همگي راضيند

_______________

طي گزارشي که به تأييد استاندارد آمريکا، توسط شرکت بازرسي کننده سوئيسي اس جي اس رسيده است، نتايج آزمايش بصورت زير مي باشد. ضريب اصطکاک استاتيکيِ نوارهاي ضدلغزش، در مکان خشک، 3/0 و در مکان خيس، 4/0 مي باشد. همچنين ضريب اصطکاک ديناميکي براي نوارهاي ضد لغزش، در مکان خشک، 25/0 و در مکان خيس، 35/0 مي باشد. تا 7 سال دوام اسمي ولي تا بحال به ما کسي نگفته رويه آنها سابيده شده يا رفته شده باشد. چسب اين نوارها 220 کيلو در سانتيمتر مربع پس از نصب صحيح قدرت دارد که چسب اکريليکي مگا اپوکسي است.

______
عوامل ليز خوردن افراد

توجه مسئولين اماکن به معايب سطوح
فناوري هاي پيشرفته کنوني براي هر نوع مشکل در کف راه حل هاي گوناگوني عرضه مي ننمايند
_______________


روغن و چربي، يخ زدگي و برف، عدم روشنايي و يا ديد کم در شب، عدم استفاده از علائم هشدار دهنده، عدم عيب يابي کردن سطوح سست، عدم استفاده از محصولات ضد لغزندگي، سطوح بسيار صيقلي و هموار، سطوح نا هموار بدون ضد لغزش، محوطه هاي توليدي، عدم ايمن سازي پارکينگ ها، عدم هوشياري فرد، اجسام و غيره موجود در راهرو ها، بايد رو ي سطوحي که خيس يا لغزنده هستند مثل اردک حرکت کنيد، در راه پله ها حتما از دستگيره استفاده شود، گزارش کمبودها و مشکلات سطوح و راه پله ها به مسئولين تاسيسات، استفاده از نردبان هاي استاندارد شده فقط، کفش هاي مناسب، جمع کردن مايعات ريخته شده روي سطوح، راه رفتن و نه دويدن، بي توجهي کلي به مسائل ايمني، بي توجهي به استانداردهاي محيطي اچ اس اي، هماهنگ نبودن پيمانکاران و مهندسين در مسائل ايمني و اچ اس اي از بدو شروع پروژه ها، نقص يا عدم اجراي قوانين موجود
__________
چرا پيشگيري

نگاه کارشناسي و آسيبهاي نبودن آن

خسارتهاي جاني و مالي پديده زمين خوردن در اثر لغزيدن يکي از معضلات پنهان جوامع بشري اين زمان است است
_______________

جراحات و صدمات ناشي از سُرخوردن و ليز خوردن، تا پرتاب شدن بي اراده ي انسان، از معابر و پله ها، جزء خطرناک ترين حوادث تلقي مي گردد، بطوري که بر اساس آمارهاي سوانح شکستگي اعضاء بدن، ماهيانه بيش از 5000 نفر در ايران از اين طريق آسيب مي بينند. طبق تحقيقات و آمار هاي پزشکي، اولين نقطه اي که بعد از ليز خوردن فرد، در بدن او تحت تأثير قرار مي گيرد، مُچ دست مي باشد، سپس صورت، فک و دندانها، زانو ها، آرنج ها، مفاصل، مچ پا و استخوان لگن آسيب هاي جدي و بعضاً جبران ناپذير مي بينند. مقدمه ي فوق، يکي از ضروريات استفاده صاحبان املاک و مسئولين ذيربط، از محصولات ضد لغزش مي باشد که به منظور جلوگيري از ايجاد صدمات ناشي از لغزندگي، بيشتر بر روي پله ها، رمپ ها و مکانهاي ليز و سُر، بيان شد.
___________
قانون ايمني معابر

بريده اي از قانون مدني کشور

قابل توجه صاحبان مشاغل و اماکن، مديران شرکتها، کارگاه ها، پروژه ها، بيمارستانها ...
_______________

به لحاظ قانوني، صاحبان املاک، در قبال سُرخوردن و يا ليزخوردن افراد مسئول هستند. اين شرايط مي تواند بطور موقت يا دائم باشد. شرايط دائمي مواردي است که صاحب ملک (حقيقي يا حقوقي) از شرايط غير ايمن و لغزنده کف (پله يا معابر) با خبر بوده و مي بايست براي رفع آنها قبلاً اقدام مي شد. در شرايط موقتي، اگر علّت ليزخوردن فرد، اتفاقي باشد (مانند باريدن باران)، و مالک زمان کافي براي رفع لغزندگي نداشته باشد، اين اتفاق سهوي تلّقي ميگردد. اگر شرايط خطرناک براي يک دوره زماني مشخص وجود داشته باشد (يخ بندان به مدّت چندهفته) و مالک زمان کافي براي کشف وضعيت خطرناک را داشته باشد،صاحبان املاک مسئول تثبيت و يا تعمير هرگونه لغزندگي در معابر خطرناک، که باعث ليزخوردن يا سقوط افراد مي شود، هستند. در صورت محرز شدن کم کاري، مالک و يا مسئول ملک، (تجاري، مسکوني، دولتي، خصوصي) در دادگاه مسئول است.     

برگرفته از وبسايت تخصصي حقوق (قوانين مدني-مسئوليت مدني)
__________